Przemysł

APS Energia liczy na magazyny energii

Producent systemów awaryjnego zasilania razem z partnerem chce stworzyć kompleksowe rozwiązanie, jakiego nie ma na rynku.

Piotr Szewczyk, prezes APS Energii, zapewnia, że perspektywy na 2021 r. i kolejne lata są bardzo dobre.

Foto: Fotorzepa, Mateusz Dąbrowski

APS Energia zauważył, że na rynku dynamicznie rośnie zapotrzebowanie na magazyny energii. W planach jest budowa jednej z największych fabryk w tej części Europy. Notowania spółki od początku roku zdrożały już o ponad 120 proc., do 4,07 zł.

Widać popyt na rynku

Przypomnijmy, że APS Energia i WB Electronics podpisały list intencyjny dotyczący nawiązania współpracy biznesowej i kapitałowej w obszarze produkcji systemów do magazynowania energii.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: Półroczna e-prenumerata Parkietu 50% taniej
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.