REKLAMA
REKLAMA

Przemysł

Oferta Lugu w tym roku znacznie się poszerzy

Jedna z najciekawszych spółek notowanych na rynku alternatywnym wciąż odkłada debiut na głównym parkiecie. Lada moment zaprezentuje wyniki za IV kwartał.

Ryszard Wtorkowski, prezes Lugu, przyznaje, że kwestia przejścia na rynek regulowany zeszła na drugi plan.

Foto: Archiwum

W połowie roku Lug zaprezentuje kilkadziesiąt nowych opraw oświetleniowych.

Większy udział eksportu

Lug to notowana od blisko 12 lat na NewConnect spółka działająca w branży oświetleniowej. Już w połowie 2017 r. zarząd zapowiedział rychłe przejście na rynek główny, do którego wciąż jednak nie doszło. Wówczas kurs sięgał nawet 13 zł, natomiast w środę za akcję płacono około 8 zł. Obecnie zarząd nie precyzuje, kiedy może nastąpić debiut na rynku głównym.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA