Reklama

Stabilny rozwój Elektrotimu

Tygodnie dzielą rynek od poznania aktualizacji strategii firmy, w której będzie mowa o polityce dywidendowej. Na ukończeniu ważny kontrakt.
Artur Więznowski, prezes Elektrotimu.

Artur Więznowski, prezes Elektrotimu.

Foto: Fot. mat. prasowe

Spółka specjalizująca się m.in. w budowie sieci elektroenergetycznych i wykonawca zapory na granicy z Białorusią w ostatnich miesiącach pracowała, już pod kierownictwem nowego prezesa Artura Więznowskiego, nad aktualizacją strategii do 2025 r. Zgodnie z zapowiedziami będzie zapis dotyczący polityki dywidendowej. Więcej szczegółów poznamy w ciągu najbliższych trzech tygodni.

– W ostatnich miesiącach nastąpiły istotne zmiany w składzie zarządu, a równolegle z nimi dużo się dzieje w polityce i w polskiej gospodarce. Skoro więc rozpoczęliśmy prace związane z ponownym przeglądem strategii, to chcieliśmy też zawrzeć w niej nowe możliwości i uwarunkowania rynkowe. Dyskusja toczyła się m.in. wokół kwestii wzrostu organicznego bądź opartego na M&A, równomiernego rozwoju na rynkach, na których jesteśmy obecni lub wskazania liderów wzrostu. Zrewidowaliśmy założenia polityki dywidendowej. Efekty pracy zaprezentujemy w ciągu najbliższych trzech tygodni – mówi „Parkietowi” prezes Elektrotimu Artur Więznowski.

Teraz kwartalna e‑prenumerata z rabatem 34%!

Obserwuj świat finansów i bądź gotowy na codzienne decyzje biznesowe.

Subskrybuj i zyskaj dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie w "Parkiecie".

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama