REKLAMA
REKLAMA

Technologie

Pieniądze i eksperci do zdobycia

Satus Games to nowy fundusz grupy Satus, specjalizującej się w funduszach zalążkowych i venture capital. To też jedyny na rynku polskim fundusz Bridge Alfa (skierowany do projektów we wczesnej fazie i dofinansowany przez NCBiR), poświęcony w całości inwestycjom w badania i rozwój w grach komputerowych.
Foto: Adobestock

 

Na pierwszym etapie inwestycji fundusz będzie zapewniał wsparcie do 1 mln zł, za które spółki będą mogły zbudować pierwsze prototypy swoich gier. Rozwiązania z największym potencjałem przejdą do drugiej rundy z budżetem 3 mln zł na każdy projekt. Przedstawiciele funduszu liczą, że w pierwszej połowie 2020 r. uda się uruchomić komplet projektów do realizacji, a w drugim półroczu uruchomią drugie rundy, których celem jest komercjalizacja rozwiązań i ewentualne debiuty na New Connect, przez które fundusz zrealizuje wyjścia z inwestycji ze spółek portfelowych.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA