REKLAMA
REKLAMA

Technologie

Setanta: Notowania akcji na fali wznoszącej

Kurs giełdowej Setanty od kilku miesięcy idzie wyraźnie w górę. W poniedziałek zyskiwał ponad 8 proc., co mogło być pochodną informacji, która trafiła wcześniej na rynek.
Foto: Fotorzepa, Waldemar Kompała

All In! Games (jest w trakcie połączenia z Setantą) podało, że sprzedaż gry „Tools Up!", której jest wydawcą, przekroczyła 60 tys. egzemplarzy i pozwoliła tym samym na pokrycie kosztów produkcji i marketingu.

All In! Games zamierza dalej wspierać rozwój gry. Na marzec zaplanowano premierę w wersji na konsole Playstation 4 na rynku japońskim. Spółka duże nadzieje wiąże też z Chinami. Teraz czeka na decyzję o dopuszczeniu gry przez tamtejszy urząd cenzorski do sprzedaży na platformie Nintendo Switch. Szacuje, że łączna sprzedaż gry – uwzględniająca wszystkie platformy i rynki – do końca tego roku powinna przekroczyć liczbę 400 tys. egzemplarzy.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA