REKLAMA
REKLAMA

Firmy

Aztec International zawarł największą umowę w historii

Notowany na NewConnect producent akcesoriów budowlanych podpisał wart 700 tys. euro kontrakt. Kurs spółki rośnie

MAREK CIULIS, PREZES ZARZADU AZTEC INTERNATIONAL

Foto: Fotorzepa, Szymon Łaszewski SL Szymon Łaszewski

Aztec International podpisał umowę ze znanym dystrybutorem materiałów budowlanych, działającym na rynku międzynarodowym - czytamy w komunikacie. Kontrakt będzie realizowany do końca 2012 r. Wartość podpisanej umowy stanowi ponad 25 proc. wartości przychodów spółki za 2010 rok.

Spółka Aztec International od roku notowana jest na rynku NewConnect. Ogłoszona przed debiutem strategia zakłada zwiększenie mocy wytwórczych i poszerzenie oferowanego asortymentu akcesoriów budowlanych. Sama spółka planuje zmianę swojej siedziby. Obecnie jest na etapie poszukiwania miejsca dla nowej lokalizacji i intensywnych negocjacji z potencjalnymi inwestorami zainteresowanymi działką w centrum Poznania, na której znajduje się dotychczasowa siedziba spółki.

Aztec International jest również na ukończeniu dwóch akwizycji i jak zapowiada zarząd spółka przygląda się kolejnym potencjalnym podmiotom do przejęcia. Firma z Poznania wcześniej zapowiadała, że pod koniec tego roku chce przejść na główny rynek GPW, a przejściu ma towarzyszyć publiczna emisja akcji.

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA