REKLAMA
REKLAMA

Parkiet TV

Medinice. Debiut na NewConnect i co potem?

Sanjeev Choudhary, prezes Medinice, będzie gościem Dariusza Wieczorka w czwartkowym programie „Prosto z Parkietu", który staruje o godz. 12.00.

Dariusz Wieczorek, dziennikarz Gazety Giełdy i Inwestorów Parkiet

Foto: parkiet.com

Spółka Medinice rozwija innowacyjne urządzenia z obszaru kariologii i kardiochirurgii. Z kilkunastu projektów najbardziej zaawansowane są: PacePress (opatrunek uciskowy), MiniMax (innowacyjna elektroda do ablacji arytmii serca) i CoolCryo (krioaplikator). We wtorek, 25 września, firma zadebiutuje na rynku NewConnect. Na wiosnę w ofercie prywatnej akcje sprzedała po 13 zł.

Z prezesem Medinice porozmawiamy m.in. o oczekiwanej wycenie rynkowej spółki, źródłach finansowania, planach na najbliższe lata i modelu biznesowym. Czy wycena przy uwzględnieniu cenny akcji z ostatniej oferty oddaje perspektywy firmy? Czy planowana jest kolejna emisja akcji? Kiedy pojawią się pierwsze przychody? Który z projektów jest najbliżej komercjalizacji? Na czym, ma polegać współpraca z dwoma chińskimi koncernami, z którymi spółka podpisała listy intencyjne?

Prezes kontrolujący około 45 proc. kapitału Medinice, jest największych akcjonariuszem spółki. Zapytamy go czy założyciele firmy mają umowy lock-up na akcjach.

Zapraszamy na parkiet.com i rp.pl a potem do naszego kanału w serwisie na YouTube.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA