REKLAMA
REKLAMA

Parkiet TV

Plany i projekty BBI Development

Michał Skotnicki, prezes BBI Development, będzie gościem Dariusza Wieczorka w czwartkowym programie „Prosto z Parkietu”. Start o godz. 12.00.

Dariusz Wieczorek, dziennikarz Gazety Giełdy i Inwestorów Parkiet

Foto: parkiet.com

BBI Development jest spółką developerską notowaną na GPW od 1997 r. Jej kapitalizacja wynosi około 70 mln zł, a wartość księgowa sięga 184 mln zł. Spółka znana jest m.in. z takich inwestycji jak: Złota 44 (najwyższy mieszkalny budynek w UE), Centrum Praskie Koneser, Plac Unii czy Centrum Marszałkowska.

Z Michał Skotnickim porozmawiamy o perspektywach rynku nieruchomości i nowych projektach grupy, m.in. o Roma Tower. Zapytamy o inwestycję realizowaną wspólnie z Archidiecezją Warmińską, której wartość szacowana jest na około 300 mln zł. Porozmawiamy o ostatnich zakupach akcji BBI Development przez zarząd. Czy będą kolejne transakcje? Czy cena akcji oddaje perspektywy firmy? Michała Skotnickiego, który był na tragach MIPIM w Cannes, poprosimy też o ocenę tego jak warszawski rynek nieruchomości jest obierany przez inwestorów zagranicznych. Czy będą u nas inwestować w apartamenty oraz powierzchnie biurowe i handlowe?

O godz. 12.00 zapraszamy na parkiet.com i rp.pl oraz na nasz kanał na YT.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA