REKLAMA
REKLAMA

Biura maklerskie

Santander bez opłaty za konto

Maklerzy chcą wykorzystać sprzyjające okoliczności i starają się zrobić wszystko, aby przyciągnąć do siebie inwestorów indywidualnych. Santander BM zdecydował się zrezygnować z opłaty za prowadzenie rachunku maklerskiego.
Foto: materiały prasowe

Wcześniej z opłaty zwolnieni byli jedynie klienci, którzy dokonywali transakcji co najmniej raz w miesiącu. W przeciwnym razie osoby korzystające z internetowego konta maklerskiego musiały płacić 6 zł miesięcznie (tradycyjny rachunek bez dostępu do serwisu internetowego kosztował 10 zł).

– Prowadzenie rachunku w Santander BM jest teraz darmowe dla każdego klienta, bez żadnych dodatkowych warunków – mówi Julita Gnerowicz, menedżer w biurze produktów maklerskich i marketingu Santander BM. Podkreśla ona jednocześnie, że obecne warunki sprzyjają napływowi inwestorów indywidualnych na rynek. – W szerszej perspektywie zainteresowaniu giełdą sprzyjają z pewnością rekordowo niskie stopy procentowe czy niepewność na rynku nieruchomości – komentuje Gnerowicz.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA