REKLAMA
Czytaj e-wydanie
REKLAMA

Biura maklerskie

Grzegorz Kujawski został nowym szefem Zespołu Analityków Trigon DM

Grzegorz Kujawski został nowym szefem Zespołu Analityków Domu Maklerskiego Trigon, zastępując na tym stanowisku Zbigniewa Porczyka, podała spółka.
Foto: materiały prasowe

"Przyjąłem propozycję funkcji Head of Research dlatego, że wierzę, że z tym zespołem - od lat docenianym przez klientów - będziemy osiągać kolejne sukcesy. Widzę ogromną motywację całego zespołu do działania. Bazujemy na rosnącej ekspertyzie i wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów. Przed nami ewolucyjne zmiany produktowe, które będą widoczne już w najbliższych tygodniach. Zamierzamy również wzmocnić zespół analityczny" - powiedział Kujawski, cytowany w komunikacie.

Trigon awansował także Macieja Marcinowskiego na stanowisko Deputy Head, który będzie odpowiedzialny za strategię rynkową. Za rok 2019 Trigon wygrał ranking analityków przygotowany wśród polskich inwestorów instytucjonalnych w kategorii "Strategia rynkowa", podano także.

"W ciągu ostatnich kilku lat dokonaliśmy wspaniałych rzeczy - zbudowaliśmy fenomenalny zespół, który jest szeroko doceniany przez klientów. Stworzyliśmy markę i produkt, które bronią się swoją jakością. To była dla mnie wspaniała przygoda intelektualna. Teraz ruszam w poszukiwaniu nowych wyzwań. Dziękuję wszystkim klientom, inwestorom oraz spółkom za lata owocnej współpracy" - powiedział dotychczasowy Head of Research Trigon Zbigniew Porczyk.

Trigon jest niezależną, polską grupą finansową łączącą w sobie kompetencje czołowej firmy bankowości inwestycyjnej oraz domu maklerskiego. Na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej działa od 1989 roku. Firmę tworzy ponad 120 wysokiej klasy profesjonalistów: maklerów, doradców inwestycyjnych, ekspertów ds. fuzji i przejęć, rynków akcji i długu oraz corporate finance.

Trigon jest związany z polskim rynkiem kapitałowym od samego początku. Uczestniczył w prywatyzacji i dystrybucji akcji "Pierwszej Piątki" spółek notowanych na GPW. Prowadził największe projekty prywatyzacyjne oraz inwestycyjne w Europie Środkowej. Doradzał przy transakcjach za łączną kwotę ponad 19 mld USD.

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA