Nagroda Nobla dla dwóch Amerykanów
Thomas Sargent i Christopher Sims dostali wspólnie nagrodę z Nobla z ekonomii przyznawaną przez Królewską Szwedzką Akademię Nauk, a wypłacaną przez bank ce...
Nobel dla Amerykanów
Thomas Sargent i Christopher Sims zostali laureatami tegorocznej Nagrody Nobla z ekonomii. Zajmowali się związkami przyczynowo-skutkowymi w ekonomii
Branża gier wciąż na fali
Nikt nie kwestionuje, że ten segment ma przed sobą świetne perspektywy. Problematyczna jest natomiast ocena, w jakim stopniu przyszłe sukcesy są już uwzglę...