6 zł tygodniowo przez rok !
Promocja dotyczy rocznej subskrypcji pakietu subskrypcji Parkiet.com z The New York Times.
Decyzje zaczynają się od PARKIET.COM.
Kliknij i poznaj ofertę.
Przez internet nie tylko kupujemy jednostki funduszy, ale też otwieramy rachunek, na którym jednostki te są rejestrowane. Tożsamość klient potwierdza zdalnie.
Część TFI pozwala inwestować w fundusze bez opłat. Inne starają się przyciągać nowych klientów promocjami, ale najczęściej obowiązują one w określonym czasie, więc inwestujący w dłuższym terminie muszą się liczyć z tym, że w przyszłości opłaty się pojawią.
Te TFI, gdzie można kupować jednostki bez opłat manipulacyjnych i to nie w ramach czasowej promocji, stawiają z reguły jeden warunek: trzeba robić to online. Warto ten warunek spełnić, bo oszczędność jest duża. Dotyczy to zwłaszcza inwestycji w fundusze o podwyższonym ryzyku. Tu opłata manipulacyjna pobierana w standardowych kanałach dystrybucji może dochodzić do 5, a nawet 5,5 proc.
Promocja dotyczy rocznej subskrypcji pakietu subskrypcji Parkiet.com z The New York Times.
Decyzje zaczynają się od PARKIET.COM.
Kliknij i poznaj ofertę.
Dość nieoczekiwanie w lutym obserwujemy wyraźne umocnienie papierów skarbowych w USA i szeregu innych krajów. A...
– Rynek reaguje na zasadzie „najpierw sprzedam, a potem pomyślę” – mówi Daniel Kostecki, główny analityk rynkowy...
Oficjalny program produkcji, przechowywania i sprzedaży złota oraz srebra bezpośrednio obywatelom obejmuje uruch...
Rynek inwestorów indywidualnych w Polsce wchodzi w fazę dojrzałości. Coraz więcej z nich wykazuje wysoki poziom...
Chociaż już początek roku był dobry, to nadal można być umiarkowanym optymistą jeśli chodzi o ryzykowne aktywa i...
Niedawny gwałtowny spadek cen srebra i niestabilne notowania w tym tygodniu sprawiły, że inwestorzy zastanawiają...