Zielony początek roku
Pierwsza sesja 2022 roku na warszawskiej giełdzie rozpoczęła się od obiecujących zwyżek.
Udana końcówka roku na GPW
Na koniec roku WIG20 zaliczył sześć z rzędu zwyżkowych sesji. Również całe 12 miesięcy inwestorzy na GPW mogą zapisać do udanych. Co innego powiedzą jednak...
Poranek maklerów: I to by było na tyle
Dziś ostatni dzień tegorocznych zmagań inwestorów w Warszawie. Wczorajsza sesja była udana. WIG20 zyskał 0,4 proc. Najwięcej sWIG80, bo aż 1,9 proc. S&P 50...
Styczeń na radarze
Środowe notowania na Giełdzie Papierów Wartościowych przyniosły jedną z najspokojniejszych sesji roku.