Odpoczynek po rajdzie

WIG20, po dwóch dniach silnych wzrostów, w czwartek skupił się na utrzymaniu dorobku. Sesja zakończyła się powyżej poziomu 2400 pkt.

Ostrzeżenie przed korektą

Czwartkowe notowania na rynku w Warszawie przyniosły grę o kontynuację dwudniowego rajdu byków.

Udany początek sesji

WIG20 na starcie czwartkowego handlu zwyżkuje o 0,27 proc., do 2418 pkt.

Poranek maklerów: Sesja jak marzenie

Środa na GPW minęła pod dyktando byków. Zwyżki głównych indeksów wyniosły od 1,1 proc. (sWIG80) do 2,8 proc. (WG20). Obroty dochodziły do 2,2 mld zł. Wzros...

Wschodzące na razie lepsze

Początek roku na rynkach akcji stoi pod znakiem wyraźnych różnic w osiągnięciach poszczególnych giełd i indeksów.

Inwestorzy wpadli w zakupowy szał

WIG20 ma za sobą kolejną rewelacyjną sesję i znalazł się na najwyższym poziomie od listopada. Silnej zwyżce towarzyszyły wysokie obroty.

Inflacja Wall Street niestraszna

Wydarzeniem dnia była dzisiaj publikacja danych inflacyjnych ze Stanów Zjednoczonych.

Połączone siły WIG20 i złotego

Środowe notowania na rynku warszawskim przyniosły kolejną sesję relatywnej siły WIG20 wobec otoczenia.

Rewelacyjna sesja WIG20

Inwestorzy wpadli w zakupowy szał, dzięki czemu WIG20 przebił 2400 pkt i znalazł się na najwyższym poziomie od listopada. Silnej zwyżce towarzyszyły wysoki...

WIG20 z impetem przebija 2400 pkt

Indeks największych spółek rośnie o 2,8 proc. i po raz pierwszy od listopada przebił poziom 2400 pkt.

Reklama
Reklama

WIG20 w stronę 2400 pkt.

Nastroje na europejskich parkietach dopisują, jednak główny indeks warszawskiej giełdy zyskuje mocniej niż jego konkurenci.

Dalszy rajd w górę

Po udanej sesji we wtorek, inwestorzy są dalej w dobrych nastrojach i WIG20 rośnie o 0,9 proc. Na plusie dzień zakończyły również indeksy w USA i Azji.

Poranek maklerów: Powell dolewa oliwy do ognia

To była udana sesja. We wtorek główne indeksy w Warszawie zyskały od 0,9 proc. (mWIG40) do 2,32 proc. (WIG20). Pozostawiły w tyle gros rynków Europy.

Głośny ryk byków w Warszawie

Wtorkowa sesja to prawdziwy popis byków na warszawskim parkiecie.

Poprawa nastrojów na rynku akcji

Podczas dzisiejszej sesji sytuacja na rynku akcji wyglądała dużo lepiej niż wczoraj. Wieczorne odreagowanie na amerykańskich indeksach przełożyło się pozyt...

Świetna sesja w wykonaniu WIG20

Indeksy warszawskiej giełdy zakończyły notowania na plusach. WIG20 zyskał 2,3 proc. i okazał się prymusem w europejskiej stawce.

Mocne odbicie WIG20

Po wczorajszym spadku o 0,9 proc., na półmetku wtorkowej sesji indeks największych spółek rośnie o 1,9 proc., co jest jednym z najlepszych wyników wśród be...

WIG20 ponownie rośnie

Po poniedziałkowej przerwie, która przełamała imponującą passę WIG20, początek dzisiejszego handlu daje nadzieję na pozytywne zakończenie dla byków.

Poranek maklerów: Nie tak miało być, ale…

Poniedziałkowa sesja zaczęła się w Warszawie od zniżek. Ale byki wyprowadziły indeksy nad kreskę.

Koniec dobrej passy krajowych indeksów

Początek nowego tygodnia przyniósł schłodzenie nastrojów na warszawskiej giełdzie.

Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama