Poranek maklerów – I znów spadki
WIG i WIG20 okupowały wczoraj dół tabeli wskaźników europejskich. Gorzej wypadły tylko giełdy w Turcji i Norwegii. WIG20 stracił 0,3 proc., ale udało się p...
Słabość strony popytowej
W trakcie wtorkowej sesji na parkiecie w Warszawie główny indeks, WIG20, zanotował spadek o 0,28%, do poziomu 2009 pkt. mWIG40 stracił 0,03%, podczas gdy s...