Parkiet TV

„Covid Detector”. Czym jeszcze zaskoczy ML System?

Dawid Cycoń, prezes i założyciel spółki ML System, będzie gościem Dariusza Wieczorka w czwartkowym programie „Prosto z Parkietu”. Start o godz. 12.00.
Foto: parkiet.com

ML System, oferujący m.in. innowacyjne rozwiązania fotowoltaiczne zintegrowane z budownictwem, zdobył naszą statuetkę „Byka i Niedźwiedzia" w kategorii Spółka roku z indeksu sWIG80. Kurs akcji firmy w 2020 r. wzrósł o 220 proc. Jej wyniki zwiększały się w imponującym tempie, tak jak pozyskiwane kontrakty. W tym roku spółka zaskoczyła rynek informując w lutym o pracach nad urządzeniem do diagnostyki w czasie rzeczywistym zakażeń wywołanych przez wirus SARS-CoV-2. To podbiło notowania akcji o około 50 proc.

Prezesa Dawida Cyconia zapytamy m.in. o „Covid Detector". Jak przebiegają badania oceny przydatności klinicznej tego urządzenia? Kiedy trafi na rynek? Gdzie może być wykorzystywane? Z prezesem ML Systemu porozmawiamy o realizacji strategii do 2024 r. Czy zaplanowane inwestycje (od 159 do 216 mln zł) uda się sfinansować bez emisji akcji? Kiedy ruszy masowa produkcja Quantum Glass – transparentnej szyby zespolonej, generującej energię elektryczną? Zapytamy o projekt Active Glass, portfel zamówień na 2021 r., perspektywy rynku fotowoltaicznego, trzecią edycję programu „Mój Prąd".

O godz. 12.00 zapraszamy na parkiet.com i rp.pl oraz na nasz kanał na YT.

Powiązane artykuły


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.