REKLAMA
REKLAMA

Parkiet TV

Przegląd rynków w Parkiet TV

Sobiesław Kozłowski, ekspert Noble Securities, będzie gościem Piotra Zająca w piątkowym programie "Prosto z parkietu". Tematem będzie tradycyjnie - analiza międzyrynkowa.
Foto: parkiet.com

W piątek weźmiemy pod lupę dziewięć wykresów, które pozwolą nam ocenić panujące na rynku trendy i nakreślić możliwie scenariusze. Przyjrzymy się m. in. sytuacji S&P500, który wrócił nad 2800 pkt, a także funtowi, który ostatnio stanowi świetne aktywo do krótkoterminowej spekulacji. Sprawdzimy też, jak na tle rynków wschodzących radzi sobie WIG20 i czy duże spółki już na dobre oddały "fotel lidera" maluchom. O ile bowiem indeks blue chips utknął ostatnio przy poziomie 2300 pkt, to sWIG80 powoli pnie się w górę, wyznaczając nowe, lokalne maksima. Tradycyjnie wykresy będzie dla nas omawiał Sobiesław Kozłowski, ekspert Noble Securities, który po dwóch miesiącach zmagań w ramach technicznego portfela "Parkietu" jest liderem wśród typujących spółki.

 O godz. 12.00 zapraszamy na parkiet.com i rp.pl oraz na youtube.com/parkiettv. Po południu materiał będzie udostępniony na naszej stronie internetowej i naszym kanale TV na YT.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA