Biura maklerskie

Jose Mourinho ambasadorem XTB. Handel akcjami i ETF –ami bez prowizji

Słynny piłkarski trener, Jose Mourinho, został nowym ambasadorem marki X – Trade Brokers. Dodatkowo broker wprowadził bezprowizyjny handel akcjami i funduszami ETF do 100 tys. euro miesięcznie.
Foto: AFP

- Bardzo się cieszę, że mogę ogłosić naszą współpracę z José Mourinho, który jest nie tylko niezwykłą osobowością świata sportu, ale także symbolem menedżera, który zbudował swój sukces zarówno na strategii, jak i mentalnej sile. Jego historia nie tylko bardzo dobrze współgra z wartościami i strategią naszej marki, ale łączy nas także to samo pragnienie osiągnięcia celów, które sobie stawiamy. Tak jak José pomaga swojemu zespołowi stać się najlepszym na świecie, tak my chcemy pomóc naszym klientom stać się jeszcze lepszymi inwestorami zapewniając najwyższy poziom usług i najlepszą technologię – wskazuje Omar Arnaout, prezes XTB.

Nawiązanie współpracy z Mourinho rozpoczyna globalną kampanię marketingową „Be like Jose". -  Cieszę się, że będę mógł wspierać XTB w roli ambasadora przez najbliższe lata. Gdy rozmawialiśmy o podjęciu współpracy, okazało się, że podzielamy wiele wartości takich jak zaangażowanie, profesjonalizm i szczera pasja do naszej pracy. Właśnie dlatego cieszę się mogąc pracować z niesamowitym zespołem XTB i dzielić się własnymi doświadczeniami z ponad 200 000 inwestorów, którzy zaufali XTB na całym świecie. Kiedy inwestujesz, bądź jak ja, wybierz XTB – podkreśla Mourinho.

Na tym jednak nie koniec. Broker wprowadził bezprowizyjny handel akcjami i funduszami ETF. Oferta obejmuje miesięczne wolumeny o wartości do 100 tys. euro i jest dostępna zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów XTB od 5 października. - Jako XTB chcemy być pierwszym wyborem i kompleksowym rozwiązaniem dla każdego inwestora. W ciągu ostatnich kilku lat wykonaliśmy ogromną pracę - od stworzenia licznych szkoleń dla inwestorów niezależnie od ich poziomu doświadczenia, po ciągłe doskonalenie naszej wielokrotnie nagradzanej platformy xStation. Teraz, dzięki bezpłatnej ofercie, szeroko otwieramy drzwi każdemu, kto jest zainteresowany inwestowaniem zarówno w prawdziwe akcje, jak i fundusze ETF. - podkreśla Omar Arnaout. - - Pierwsze półrocze 2020 roku upłynęło pod znakiem ponadprzeciętnej zmienności na rynkach finansowych, co pozwoliło nam osiągnąć rekordowe przychody i znacząco powiększyć bazę klientów. Naszym celem jest dalszy wzrost i jestem przekonany, że nowo wprowadzona oferta spotka się z dużym zainteresowaniem zarówno nowych, jak i dotychczasowych klientów, co pozwoli nam dalej się rozwijać i umacniać naszą pozycję rynkową na świecie – dodaje Arnout.

Powiązane artykuły


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.