Piątek zdominowały niedźwiedzie na WIG20

Wzrosty jakie WIG20 wypracował w trakcie poprzednich sesji w tym tygodniu przepadły w trakcie piątkowej sesji. W efekcie notowania indeksu wróciły poniżej...

Znów mocna wyprzedaż WIG20

Na półmetku piątkowej sesji WIG20 spada najmocniej spośród głównych indeksów z europejskich giełd. Notowania ponownie znalazły się poniżej 2200 pkt.

Czerwone otwarcie w Warszawie

Na początku piątkowej sesji indeks największych spółek znajduje się na niewielkim minusie. Benchmarki na Wall Street mimo dobrego odczytu PKB spadły.

Poranek maklerów: Raport Apple daje nadzieję

Nie ustają turbulencje na światowych rynkach akcji.

Powtórka ze stycznia 2018?

Porównanie to wygląda raczej złowieszczo, gdyż już styczeń 2018 przyniósł na rodzimym rynku akcji długotrwały zwrot notowań w dół.

Ciężka wspinaczka WIG20

Początek sesji był trudny, jednak z czasem indeks dużych spółek odrobił straty. O wyraźną przewagę popytu jednak trudno.

Ciężka wspinaczka WIG20

Początek sesji był trudny jednak z czasem indeks dużych spółek odrobił straty. O wyraźną przewagę popytu jednak trudno.

WIG20 wychodzi nad kreskę

Około południa indeks dużych spółek odzyskał równowagę. Po południu WIG20 oscyluje wokół punktu odniesienia.

Spadki indeksów na otwarciu

Po dwóch mocnych sesjach, w czwartek WIG20 otworzył się ze zniżą o około 0,38 proc. Przewaga podaży zaczyna jednak się powiększać.

Poranek maklerów: Jastrzębi ton Fedu zaskakujący dla inwestorów

Na zapowiedź odejścia od ultraluźnej polityki pieniężnej oraz stwierdzenie, że jest sporo miejsca na podwyżki stóp procentowych, giełdy amerykańskie zareag...

Reklama
Reklama

Poprawa nastrojów na GPW i w Europie

Prawie wszystkie główne indeksy w Europie kontynuowały w środę odrabianie strat. Nie odbiegał od nich również WIG20.

Odreagowanie się należy

Mimo pewnego uatrakcyjnienia wyceny na Wall Street pozostają nadal relatywnie wysokie.

Czy Fed zmiękczy ton?

Akcje na całym świecie mają dzisiaj dobry dzień. Przynajmniej na moment pisania tego komentarza, chwile po zamknięciu w Europie.

Nasdaq dyktuje nastroje w Warszawie

Środowe notowania na rynku warszawskim przyniosły kolejną sesję odbicia po poniedziałkowym tąpnięciu.

Sesja dla byków

Prawie wszystkie główne indeksy w Europie kontynuowały w środę odrabianie strat. Nie odbiegał od nich również WIG20, którego wspierał m.in. sektor górniczy...

Europa świeci na zielono

Prawie wszystkie główne indeksy w Europie rosną. Ocieplenie nastrojów widać również na rosyjskiej giełdzie, a także na walorach ukraińskich spółek notowany...

WIG20 odrabia straty

Na początku środowej sesji główne indeksy na GPW rosną, próbując odrobić choć część strat z ostatnich dni. W centrum uwagi inwestorów jest dziś Fed.

Poranek maklerów: Czy Fed przyniesie rynkom ukojenie

Na światowych giełdach utrzymuje się ogromna nerwowość. Po poniedziałkowym tąpnięciu wczoraj rynkom w Europie udało się odrobić część strat, jednak nie był...

Zwyżki na GPW, ale sytuacja wciąż daleka od ideału

WIG20 zamknął sesję 1,35 proc. nad kreską. W ciągu dnia pojawiły się jednak chwile zwątpienia, które pokazują, że trzeba mieć się na baczności.

Ryzyko wojny zatapia rynki

Wczoraj doszło do kolejnej próby ratowania rynku byka na Wall Street. W drugiej części sesji doszło do wyraźnego ożywienia, a sama sesja zakończyła się nie...

Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama