Poranek maklerów: Zniżki w Warszawie, wzrosty w Nowym Jorku

I znów piątek po kreską. Przy obrotach przekraczających na całym rynku 1,1 mld zł wszystkie główne indeksy zniżkowały.

WIG20 znów kończył poniżej 2200 pkt

W piątek nastroje na zagranicznych rynkach były niedźwiedzie, jednak WIG20 był najgorszym indeksem spośród europejskich benchmarków.

WIG20 znów kończył poniżej 2200 pkt

W piątek nastroje na zagranicznych rynkach były niedźwiedzie, jednak WIG20 był najgorszym indeksem spośród europejskich benchmarków.

Czerwony koniec tygodnia na rynku akcji w Europie

Wydarzeniem dzisiejszej sesji były dane z rynku pracy ze Stanów Zjednoczonych.

Trzeci tydzień wygrany przez podaż

Finałowa sesja tygodnia przyniosła powrót korelacji rynku warszawskiego z otoczeniem. Poranek zdominowały nadzieje na odbicie po ostatnich spadkach na Wall...

WIG20: pękło 2200 pkt

Notowania indeksu blue chips spadają o około 1,7 proc., schodząc poniżej 2200 pkt. Nastroje nie dopisują dziś na GPW i w Europie.

Poranek maklerów: Dobry raport Amazona. Co pokażą amerykańskie dane?

Choć wczoraj za sprawą tąpnięcia notowań Meta Platforms (minus 26 proc., spadek kapitalizacji o rekordowe 230 mld USD przez jedną sesję!) doszło na ameryka...

Wyniki spółek dołują giełdę w USA

Początek roku rynkowi amerykańskiemu przyniósł zdecydowane ochłodzenie nastrojów. Był jednym z najsłabszych od wielu lat.

Spółki energetyczne nie wyciągnęły WIG20 nad kreskę

WIG20 podążał w czwartek za swoimi odpowiednikami z zagranicznych rynków i spadł o 0,8 proc., kończąc trzydniowy rajd w górę.

GPW z dystansem do otoczenia

Czwartkowe sesje na rynku warszawskim zostały przykryte przez emocje wokół spółki Meta Platforms.

Reklama
Reklama

Największe spółki na minusie

WIG20 podążał w czwartek za swoimi odpowiednikami z zagranicznych rynków i spadł o 0,8 proc. Jednak spółki z niektórych sektorów pozytywnie wyróżniały się...

Załamanie kursu akcji Meta

Akcje Meta Platforms, czyli dawnego Facebooka, traciły na początku czwartkowej sesji aż 24 proc.

W Europie dominuje czerwień

Na półmetku czwartkowej sesji większość indeksów na Starym Kontynencie spada, jednak skala wyprzedaży nie jest duża. WIG20 jest 0,6 proc. na minusie.

Poranek maklerów: W centrum uwagi Facebook i banki centralne

Rynek nie wybacza spółkom technologicznym – wskazują dziś w komentarzach maklerzy. Boleśnie przekonuje się o tym Meta, czyli operator Facebooka.

Duże spółki w objęciach niedźwiedzi

Indeks blue chips rozpoczął czwartkową sesję na minusie. Benchmarki na Wall Street w środę wzrosły, jednak dzisiejszy dzień może być trudniejszy dla kupują...

Mocny początek miesiąca na GPW

Główne krajowe indeksy drugi dzień z rzędu świeciły na zielono. Najmocniejszym z nich był mWIG40, skupiający średnie spółki.

Dyskontowanie spowolnienia

Styczeń zapisał się w statystykach jako jeden z najsłabszych na przestrzeni ostatnich dekad. Plasuje się na czwartym miejscu.

Mocny początek miesiąca

Główne krajowe indeksy drugi dzień z rzędu świeciły na zielono. Najmocniejszym z nich był mWIG40, skupiający średnie spółki.

Czy jastrzębi Fed jest faktycznie taki pewny?

Sytuacja na rynkach może nie zmienia się jak w kalejdoskopie, ale z pewnością obraz makroekonomiczny już tak.

Mocne zwyżki po południu

WIG20 rozpędza się i w drugiej części środowej sesji zyskuje już 1,5 proc. W dużym stopniu to zasługa banków.

Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama