Poranek maklerów: Bez gwałtownych zmian

Mocne dane o sprzedaż detalicznej w USA popsuły nastroje na rynkach. U nas do spadków dołożyła się rakieta ze wschodu. W efekcie WIG20 spadł o 1,6 proc. A...

Obawy się nie potwierdziły. Na GPW stonowane spadki

Strach inwestorów o załamanie na polskim rynku okazał się bezpodstawny. Sprzedający mieli przewagę, ale nie było widać paniki.

Korekta bez emocji

Środowe notowania na rynku warszawskim skończyły się mocnymi spadkami najważniejszych indeksów.

Inwestorzy radzą sobie z geopolityczną niepewnością

Podczas dzisiejszej sesji giełdowej niedźwiedzie zdołały uzyskać przewagę, którą utrzymują zarówno na europejskich jak i amerykańskich indeksach.

Poranek maklerów: Rakieta ze wschodu osłabiła złotego

Wtorek po nerwowym początku sesji przyniósł kontynuację upragnionych zwyżek. Ale obroty były o pół miliarda złotych niższe i wyniosły 1,3 mld zł.

Byki zyskały paliwo do solidnych wzrostów

Przez pierwszą połowę sesji rynek szukał kierunku, a indeksy oscylowały w okolicy punktu odniesienia. Na korzyść byków zadziałały dane z USA.

To jeszcze nie jest „Fed pivot”

Nadziei na kontynuację sezonowej poprawy nastrojów na Wall Street można natomiast upatrywać w ciągle raczej niskim pozycjonowaniu inwestorów.

Popyt zasilony siłą złotego

Wtorkowe notowania na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie przyniosły kolejną sesję mocnych zwyżek.

Wyrocznia z Omaha inwestuje w półprzewodniki

W dniu dzisiejszym na WIG20 ponownie panuje optymizm.WIG20 zyskuje ponad 1,40%, z czego liderami wzrostów są Asseco PL oraz Pepco.

Poranek maklerów: Najlepiej od połowy sierpnia

W poniedziałek Warszawa wyróżniała się wzrostami na tle Europy. WIG20 zwyżkował o 3,2 proc. wracając do poziomu z połowy sierpnia. Gorzej wypadły wskaźnik...

Reklama
Reklama

Światełko w tunelu

Końcówka ubiegłego tygodnia stała pod znakiem euforycznej reakcji inwestorów na wyraźnie niższy od oczekiwań odczyt amerykańskiej inflacji.

Indeksy w Warszawie kontynuują rajd

Inwestorzy w efektownym stylu wrócili do gry po długim weekendzie.

Chersońska radość rozlewa się na GPW

W dniu dzisiejszym na WIG20 panuje euforia, którą tym razem “zaimportowaliśmy” z frontu wojny ukraińsko-rosyjskiej.

WIG20 kontynuuje rajd

Początek nowego tygodnia na parkiecie w Warszawie przyniósł wzrost głównego indeksu WIG20, o 3,17%, do poziomu 1743 pkt. mWIG40 zyskał dziś 1,39%, podczas...

Dominacja kupujących na giełdzie w Warszawie

Poniedziałkowy handel na warszawskiej giełdzie został całkowicie zdominowany przez kupujących, co przekłada się na okazałe zwyżki głównych indeksów.

Poranek maklerów: Apetyt na ryzyko rośnie!

Czwartkowa sesja w Warszawie to już przeszłość. To co wydarzyło się w USA po zamknięciu notowań w stolicy napawa byki nadzieją na dalsze zwyżki.

Skokowy wzrost apetytu na ryzyko

W zakończonym tygodniu uwaga inwestorów na rynkach akcji miała zostać podzielona między wybory uzupełniające do amerykańskiego parlamentu i odczyt amerykań...

WIG20 z apetytem na 1700 pkt.

Czwartkowe notowania na rynku warszawskim skończyły się mocnymi zwyżkami najważniejszych indeksów.

Dane z USA doprowadziły do zielonej fali

Niższa od prognoz inflacja w Stanach Zjednoczonych pomaga giełdowym indeksom oraz europejskim walutom.

Inflacyjna odsiecz na GPW

W dniu dzisiejszym na WIG20 panuje euforia, którą “zaimportowaliśmy” zza oceanu wraz z odczytem inflacji CPI w USA, który okazał się być lepszy (niższy), n...

Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama