Domykanie luk
Słabsze zachowanie się drugiej i trzeciej linii GPW sprawia, że niedźwiedzie mają prawo ponownie wrócić na warszawski parkiet.
Jastrzębie znów krążą nad Wall Street?
Dzisiaj indeksy giełdowe oddały wzrosty z otwarcia w obliczu jastrzębich komentarzy członków Rezerwy Federalnej oraz presji podażowej w końcówce tygodnia,...
Korekta bez emocji
Czwartkowe notowania na rynku warszawskim skończyły się spadkami najważniejszych indeksów.
Kolejna sesja pod dyktando niedźwiedzi
WIG20 ma za sobą drugą z rzędu sesję zakończoną pod kreską w otoczeniu spadków na innych rynkach w Europie oraz po kiepskim początku w Stanach Zjednoczonych.