Fundusze inwestycyjne TFI

Amundi wzmacnia szeregi

TFI należące do francuskiej grupy kapitałowej ma nowego dyrektora inwestycyjnego.
Foto: ROL

Został nim Hubert Kmiecik – wcześniej w TFI Allianz, który z początkiem listopada objął stanowisko dyrektora departamentu zarządzania aktywami.

Nowy pracownik Amundi Polska TFI w latach 2003-2004 był zatrudniony w Banku Handlowym w departamencie produktów finansowania handlu na stanowisku specjalisty ds. produktu. Od czerwca 2004 r. do września 2012 r. pracował w Pioneer Pekao Investment Management, początkowo jako specjalista ds. systemu informatycznego Promak-Portfel, następnie analityk ilościowy w departamencie inwestycji, a później asystent zarządzających funduszami akcji oraz zarządzający funduszami i analityk akcji. W latach 2012-2016 był członkiem zespołu inwestycyjnego w TFI Allianz Polska, gdzie zarządzał portfelami instrumentów udziałowych.

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: parkiet.com

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz