Materiał Promocyjny

Wyższy poziom wrażliwości społecznej w Alior Banku

Alior Uniwersytet, promocja zdrowia i rozwoju osobistego czy wolontariat - to tylko część działań skierowanych do pracowników Alior Banku, który stawia sobie za cel bycie cyfrowym liderem wrażliwym społecznie - mówił Marek Bednarczyk, dyrektor zarządzający pionem HR w Alior Banku. Instytucja została wyróżniona w tym roku licznymi nagrodami, w tym tytułem „Pracodawcy godnego zaufania”, „Wizjonera Zdrowia” oraz „Top Employer Polska 2023”.

Jak banki oceniają zdolność kredytową?

Zdolność kredytowa jest kluczowym elementem, na który banki zwracają uwagę przy rozpatrywaniu wniosków o udzielenie kredytu. Jest to wskaźnik, który pozwala instytucji finansowej ocenić, czy potencjalny kredytobiorca będzie w stanie terminowo spłacać swoje zobowiązania kredytowe. Proces oceny zdolności kredytowej jest skomplikowany i obejmuje analizę wielu czynników finansowych oraz indywidualnych cech klienta.

Przyszłością Bogdanki jest multisurowcowość i energetyka odnawialna

Wytypowaliśmy 11 surowców interesujących nas najbardziej. Przez najbliższy rok w 20 potencjalnych lokalizacjach będziemy się starać o koncesje na eksplorację, później wejdziemy z odwiertami badawczymi. Projekty możemy uruchomić w ciągu pięciu do ośmiu lat, a w przypadkach wydobycia odkrywkowego i ługowania nawet w ciągu dwóch lat – mówi Kasjan Wyligała, prezes zarządu Bogdanki.

Jak kupować złoto „po kawałku”

Pomysł takiego sprzedawania sztabek złota podsunęli nam klienci – mówi Wojciech Kaźmierczak, prezes zarządu spółki Goldsaver.

Mustang Mach 1, klasyk z pazurem, trafił na aukcję

Adam Klimek wystawił swojego Forda Mustanga Mach 1 z 1973 r. na platformie aukcyjnej Bidcar. Cena wywoławcza to 1 proc. wartości samochodu, licytować można do 12 października.

Bank Pekao S.A: zdrowo i odpowiedzialnie

Bank Pekao S.A stawia na zdrowie i dobre samopoczucie pracowników. Odpowiadając na ich potrzeby, konsultując i proponując różnego rodzaju aktywności, jedna z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-wschodniej chce zapewnić w firmie dobrostan. Swoje działania firma oparła na czterech filarach: zdrowiu mentalnym, aktywności fizycznej, zdrowym odżywianiu i profilaktyce.

Polski Ład – co czeka właścicieli firm?

Polski Ład to nowy program reform podatkowych i gospodarczych, które w założeniu mają pomóc w optymalizowaniu podatków i pobudzeniu naszego kraju do wzrostu gospodarczego. Jednakże jego wprowadzenie nie obyło się bez kontrowersji. Nie zabrakło głosów, że Polski Ład dla przedsiębiorców niesie więcej szkody niż pożytku. Czy rzeczywiście tak jest? Na to pytanie poznasz odpowiedź w poniższym artykule. Dowiedz się, co oznacza Polski Ład dla przedsiębiorców!