Inwestycje

Mistrzowie inwestycji o swoich doświadczeniach

Analiza techniczna czy fundamentalna? Jak wybrać strategię inwestycyjną? Dowiesz się tego na Forum Inwestycyjnym „Parkietu” i „Rzeczpospolitej”. Zapraszamy we wtorek 10 października do siedziby GPW.
Foto: Fotolia

O różnych technikach inwestycyjnych, ich słabych i mocnych stronach, porozmawiają uczestnicy panelu dyskusyjnego „Mistrzowie inwestycji – analiza fundamentalna kontra techniczna". Zaproszeni goście to rynkowi praktycy, stosujący różne metody. Jedni bazują tylko na wykresach, inni tylko na raportach finansowych i informacjach ze spółek, a jeszcze inni tworzą zaawansowane i zautomatyzowane strategie ilościowe. Konfrontacja różnych sposobów inwestowania ma pomóc uczestnikom naszego forum w wyborze i wypracowaniu własnego podejścia rynkowego.

Panel odbędzie się w godzinach 13.30–14.30.

Udział w nim już zapowiedzieli:

- Maciej Żukowski, wiceprezes zarządu i zarządzający aktywami w Opoka TFI.

- Tomasz Filipiak, inwestor z ponad 20-letnim doświadczeniem, stosujący zautomatyzowane strategie inwestycyjne.

- Paweł Malik, inwestor, autor znanego bloga "Analizy OBS", na którym prezentuje analizy fundamentalne wybranych spółek.

Udział w Forum Inwestycyjnym „Parkietu" i „Rzeczpospolitej" jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: parkiet.com

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

Powiązane artykuły