Budownictwo

CNT: Cena „niegodziwa”

Zarząd Centrum Nowoczesnych Technologii stwierdził, że cena w wezwaniu ogłoszonym przez Zbigniewa Jakubasa i FIP 11 FIZAN nie uwzględnia potencjału wzrostu wartości spółki i nie odpowiada wartości godziwej.
Foto: materiały prasowe

Celem wezwania jest zakup wszystkich papierów pozostających w wolnym obrocie (34,2 proc.) i wycofanie CNT z parkietu. Zapisy rozpoczną się 13 lutego i potrwają do 14 marca. Wzywający oferują po 9 zł za walor, średnie kursy z trzech i sześciu miesięcy przed wezwaniem wynosiły 7,8 i 8,23 zł. Na koniec września ub.r. wartość księgowa CNT wynosiła 10,68 zł na akcję.

CNT jest firmą budowlano-deweloperską i handluje energią elektryczną.

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

Powiązane artykuły