Wiadomości

?Fakt? podwyższył ceny reklam

Począwszy od 1 marca cena kolorowego modułu reklamowego na stronach redakcyjnych "Faktu", wzrośnie do 1650 zł - podał wydawca tabloidu, niemiecka spółka Axel Springer. Taka sama reklama w czwartkowym wydaniu brukowca (z programem TV) będzie kosztować 2100 zł.
Dotychczas cena za moduł wynosiła odpowiednio 1250 i 1600 zł.
Strony "Faktu" dzielą się na 40 modułów.

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: parkiet.com

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz