Technologie i IT

QubicGames rozpoczyna ofertę publiczną

Spółka zajmująca się produkcją gier przeznaczonych na konsole oraz gier mobilnych, rozpoczęła zapisy na akcje w ramach oferty publicznej akcji serii C.

QubicGames zamierza pozyskać środki w kwocie do 5 mln zł. Przewidywany debiut na rynku NewConnect ma nastąpić do końca II kwartału 2016 r. W ramach oferty publicznej akcji serii C spółka oferuje 2,5 mln sztuk walorów. Ich cena emisyjna została ustalona na poziomie 2 zł za papier. Zapisy na akcje będą przyjmowane w terminie od 13 do 20 maja 2016 r. Oferującym jest Dom Maklerski BOŚ. Pozyskany kapitał QubicGames planuje przeznaczyć na produkcję nowych gier, a także na ich promocję. Emitent zamierza również skomercjalizować swój innowacyjny projekt - silnik C-Way Engine, a także rozwijać portal B2B AdoptMyGame oraz Program Independers.

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz