Wierzytelności

GetBack. Rada nadzorcza chce wyjaśnień od zarządu

Informacja o rzekomych negocjacjach GetBacku z PFR i PKO BP w sprawie finansowania zelektryzowała dziś rynek. Do gry postanowiła wkroczyć rada nadzorcza spółki.
Foto: parkiet.com

- Rada nadzorcza zwróciła się z prośbą do zarządu o pilne wyjaśnienie sytuacji. Mamy świadomość, że spółka pracuje nad zmianą struktury bilansu, natomiast w trakcie każdego takiego procesu niezwykle ważna jest wyważona, rzetelna komunikacja z rynkiem, i tego oczekujemy od zarządu – powiedział „Parkietowi" Wojciech Łukawski, wiceprzewodniczący rady nadzorczej GetBacku.

Jeszcze dziś rada nadzorcza spółki ma się zebrać i decydować o dalszych krokach. To reakcja na nieprawdziwą informacją, którą przekazał dziś GetBack o negocjacjach w sprawie finansowania dla spółki, którego rzekomo miałyby udzielić PFR i PKO BP. Komunikat w tej sprawie pojawił się dziś rano i został podpisany przez prezesa firmy, Konrada Kąkolewskiego i Annę Paczuską, wiceprezes spółki. Szybko jednak PFR i PKO BP zdementowały tą informację.

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET.COM

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

Powiązane artykuły