Technologie i IT

Bit Evil wchodzi na NewConnect

Twórca platformy marketingowej Brand Sabbath oraz wirtualnej waluty EraCoin zadebiutuje w środę na małym parkiecie. Firma zaoferuje 1,34 mln akcji o wartości nominalnej 0,5 zł. Spółką kieruje Maria Belka.
Foto: Fotorzepa, Grzegorz Psujek

- Debiut na NewConnect to kolejny krok w rozwoju firmy i umacniania jej pozycji. To jasny komunikat do naszych obecnych i przyszłych inwestorów – jako start-up odrobiliśmy starannie zadanie domowe rozwijając produkty o największym potencjalne wzrostu i przygotowując je do wdrożenia przez potencjalnych odbiorców. Dzisiaj jesteśmy gotowi na to, aby wejść z firmą w dorosłość i zacząć działać wśród profesjonalnych przedsiębiorstw globalnych – Maria Belka, szefowa Bit Evil. Spółka specjalizuje się w marketingu internetowym, a także w tworzeniu nowatorskich rozwiązań informatycznych, takich jak alternatywne platformy marketingowe i sprzedażowe. Sztandarowy produkt spółki, Brand Sabbath, to pierwsza sieć współpracy dla blogerów i vlogerów umożliwiająca zamianę ich potencjału marketingowego na realne pieniądze. Działania blogerów są mierzone przez kody śledzenia, a następnie przeliczane na zarobki, które w czasie rzeczywistym trafiają do ich wirtualnych portfeli. – W ten sposób blogerzy zyskują pewien komfort pracy i poczucie bezpieczeństwa. Rośnie także ich motywacja do tworzenia kontentu o wysokiej jakości i dużym potencjale reklamowym – tłumaczy Maria Belka.

Jednym z nowatorskich produktów Bit Evil jest aplikacja EraCoin, płacąca swoim użytkownikom i stanowiąca rodzaj wirtualnej waluty. W aplikacji użytkownik uzyskuje rabaty dzięki algorytmowi, który przelicza jednostki czasu od momentu zainstalowania aplikacji na proporcjonalne względem ceny wybranych produktów zniżki. Dodatkowo aplikacja pozwala pozyskiwać dodatkowe EraCoiny (punkty) poprzez interakcje z innymi użytkownikami i elementy grywalizacji. Aby EraCoin (punkty) były naliczane użytkownik nie jest wymagane połączenie z Internetem, ani bezpośrednie zaangażowanie użytkownika.

W najbliższych miesiącach spółka chce sfinansować także ekspansję zagraniczną, przede wszystkim w USA. – W drugiej połowie roku mamy roadshow w USA, Singapurze, Portugalii i Finlandii. Naszym celem będzie głównie rozpoznanie oczekiwań tamtejszych użytkowników, tak abyśmy mogli zaoferować im, zgodnie z naszymi zasadami, produkty „skrojone na miarę" – mówi Maria Belka.


Wideo komentarz

Powiązane artykuły