Technologie i IT

Agora: Kino Polska kupiło Stopklatkę

Kino Polska kupiło ad Agory 41,14 proc. udziałów w Stopklatce płacąc 32,173 mln zł, czyli 7 zł za akcję
Foto: Fotorzepa, Krzysztof Skłodowski

W wyniku transakcji Kino Polska TV posiadać będzie 82,6 proc. akcji Stopklatki. Kupno udziałów zostało sfinansowane z kredytu bankowego.

Spółka poinformowała także, o podpisaniu umowy o kredyt inwestycyjny z BZ WBK w wysokości 32,2 mln zł. kredyt zastał przeznaczony na zakup akcji Stopklatka od spółki Agora. Dzień spłaty zobowiązania przypada na dzień 30 kwietnia 2023 r.

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: parkiet.com

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

Powiązane artykuły