Surowce i paliwa

Unimot: Współpraca z Star Charge

Unimot planuje inwestycje w stacje do ładowania pojazdów elektrycznych.
Foto: Adobestock

W tym celu podpisał wstępne porozumienie ze Star Charge, największym niezależnym operatorem tego typu urządzeń w Chinach. – Na podstawie zawartego porozumienia między naszymi firmami będziemy negocjować warunki współpracy w zakresie dystrybucji urządzeń Star Charge w Polsce oraz w innych krajach UE. Nie ukrywam też, że jesteśmy zainteresowani zakupieniem licencji na oprogramowanie do zarządzania siecią Star Charge i aplikacją mobilną dla użytkowników pojazdów elektrycznych – mówi Maciej Szozda, prezes Unimotu.

W ramach zawartego porozumienia spółka przeanalizuje też możliwość produkowania ładowarek elektrycznych w oparciu o rozwiązania chińskiej firmy oraz uruchomienia wspólnego centrum badawczo-rozwojowego w celu rozwoju tych technologii.

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz