Parkiet TV

Tower Investments stawia kolejny krok

Gościem #PROSTOzPARKIETU w środę będzie Bartosz Kazimierczuk, prezes Tower Investments.
Foto: parkiet.com

Notowany na NewConnect deweloper powierzchni komercyjnych planuje pozyskać niecałe 40 mln zł netto w drodze publicznej emisji akcji, której towarzyszyć będą przenosiny notowań z małej giełdy na dużą.

Po co spółce te pieniądze?

Dlaczego Tower Investments decyduje się właśnie w tym momencie na przeniesienie notowań na główny parkiet? Dlaczego od razu nie debiutowało na dużej giełdzie?

Czy spółka zrealizuje prognozy finansowe na ten i następny rok obrotowy?

Dynamiczny wzrost zysku netto będzie wymagał kolejnych rund finansowania kapitałem?

Czy Tower Investments będzie dalej publikować prognozy wyników?

Czy po debiucie cele spółki zmienią się, w porównaniu z tymi ze strategii opublikowanej w czerwcu?

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: parkiet.com

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

Powiązane artykuły