Parkiet TV

Kto dostanie rózgę?

Gościem #PROSTOzPARKIETU w mikołajki będzie Św. Mikołaj rynku kapitałowego (-:
Foto: parkiet.com

O co proszą inwestorzy w listach? Kto w tym roku zasłużył na wymarzony prezent, a komu Mikołaj przyniesie rózgę? O co chodzi z rajdem Św. Mikołaja?

KONKURS!

W mikołajki „Parkiet" i Św. Mikołaj rozdadzą prezenty widzom #PROSTOzPARKIETU. Aby wziąć udział w losowaniu nagród trzeba odgadnąć który z naszych częstych gości wcielił się w rolę Mikołaja.

Odpowiedzi prosimy przesyłać pod adres:

Prezenty do zdobycia przedstawimy podczas środowego #PROSTOzPARKIETU.

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: parkiet.com

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

Powiązane artykuły