Parkiet TV

Amerykańska hossa jest niezagrożona?

Gościem wtorkowego programu #PROSTOzPARKIETU będzie Rafał Sadoch, analityk DM mBanku, z którym porozmawiamy o aktualnej sytuacji na Wall Street. Zapytamy go m.in.:
Foto: parkiet.com

Czy reforma podatkowa jest gwarantem kontynuacji hossy na Wall Street?

Czy czeka nas tradycyjny rajd świętego Mikołaja, a potem efekt stycznia?

Czy amerykański rynek akcji nie jest już przegrzany?

Rezerwa Federalna – czy grudniowa podwyżka stóp procentowych jest przesądzona?

Prognozy na 2018 r.  – co będzie kluczowe dla rynków, w tym przede wszystkim dla rynku amerykańskiego?

Dlaczego postawa Amerykanów nie jest wzorem dla GPW? Co nam przeszkadza we wzrostach?

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: parkiet.com

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz