Parkiet TV

Plany i strategia 11 bit studios

Grzegorz Miechowski, prezes 11 bit studios, będzie gościem Dariusza Wieczorka w czwartkowym programie „Prosto z Parkietu”, który startuje o godz. 12.00.
Foto: parkiet.com

11 bit studios jest deweloperem multiplatformowych gier sprzedawanych na całym świecie. Oprócz produkcji, w ramach inicjatywy 11 bit publishing, zajmuje się też wydawaniem gier zewnętrznych deweloperów. Spółka wchodzi w skład indeksu sWIG80, a jej kapitalizacja zbliża się do 400 mln zł.

Z prezesem Grzegorzem Miechowskim porozmawiamy m.in. o tym, jaki będzie ten i przyszły rok dla spółki.

Kiedy poznamy dokładną datę premiery "Frostpunka"?

Jaki potencjał sprzedażowy ma ten tytuł?

Czy trwają prace nad kolejną duża grą i kiedy trafi ona na rynek?

Jak rozwija się segment wydawniczy? Jak sprzedaje się dotychczasowy flagowy tytuł "This War of Mine"?

Czy wpływ zmian kursów walutowych na wyniki będzie malał?

Kiedy można spodziewać się pierwszej w historii wypłaty dywidendy?

Czy założenia programu motywacyjnego na lata 2017-2019 są aktualne?

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: parkiet.com

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz