Parkiet TV

Altus TFI w Parkiet TV

W poniedziałek gościem Andrzeja Steca w Parkiet TV będzie Piotr Osiecki, prezes Altus TFI.
Foto: PARKIET

Tematy rozmowy z szefem Altus TFI:

- Co musi się stać, aby Polacy zwiększyli apetyt na ryzyko i zyski, tj. zaczęli interesować akcyjnymi/zrównoważonymi funduszami inwestycyjnymi?

- Koniunktura na GPW i na świecie + słaba sytuacja na rynku pierwotnym

- Trend wycofywania spółek z giełdy – przykład Synthosu

- Scenariusze na przyszłość – przegrzanie się gospodarki/możliwy kryzys/początek podwyżek stóp procentowych,...

- Konsolidacja na krajowym rynku TFI

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz