Parkiet TV

Jakie spółki poleca prof. Borowski?

Gościem Piotra Zająca w piątkowym programie „Prosto z parkietu” będzie prof. Krzysztof Borowski, ekspert od analizy technicznej. Tematem odcinka będą m. in. efekty sezonowe związane z końcem roku oraz atrakcyjne wykresy firm z GPW.

Piotr Zając, dziennikarz Gazety Giełdy i Inwestorów Parkiet

Foto: parkiet.com

Przed nami dwa ostatnie miesiąca roku, z którymi wiążą się ważne efekty sezonowe.

Rajd św. Mikołaja niektórzy zaczynają już w listopadzie, więc powstaje pytanie, czy warto uzbroić się w długie pozycje?

Które segmenty rynku mogą najbardziej skorzystać na owym efekcie?

Czy zobaczymy kolejną falę hossy na WIG20, a może mWIG40 w końcu opuści górą średnioterminową konsolidację? A może stanie się „cud" i sWIG80 zmieni kierunek trendu?

Z tymi pytaniami zwrócimy się w piątek do prof. Krzysztofa Borowskiego. Ponadto ekspert omówi kilka spółek z warszawskiego parkietu, na wykresach których dostrzega obiecujące sygnały techniczne.

Zapraszamy o 12.00.

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: parkiet.com

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz