Parkiet TV

Nowe usługi i plany ING BSK

Michał Bolesławski, wiceprezes ING Banku Śląskiego, będzie gościem Dariusza Wieczorka w czwartkowym programie „Prosto z Parkietu”, który startuje o godz. 12.00.
Foto: parkiet.com

ING Bank Śląski to piąty bank na polskim rynku pod względem wielkości aktywów. W ciągu ostatniego roku kurs jego akcji wzrósł na giełdzie o około 35 proc. Wartość rynkowa banku, wchodzącego w skład indeksu mWIG40, przekracza 25 mld zł.

Zobacz zapis rozmowy

Z wiceprezesem Michałem Bolesławskim porozmawiamy m.in. o zastosowaniu innowacyjnych technologii w finansach, o inwestycji banku w fintech Twisto oraz o nowych usługach, które planuje zaoferować ING Bank Śląski. Wiceprezesa ING BSK zapytamy też o tzw. obszar korporacyjny, czyli o ofertę dla średnich i dużych firm. Jak będzie się rozwijał ten segment biznesu banku? Co mu zagraża? Porozmawiamy również o kondycji polskich firm.

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: parkiet.com

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz