Parkiet TV

Plany Pure Biologics

Filip Jeleń, prezes Pure Biologics, będzie gościem Dariusza Wieczorka w czwartkowym programie „Prosto z Parkietu”, który startuje o godz. 12.00.
Foto: parkiet.com

Pure Biologics prowadzi prace nad rozwojem biofarmaceutyków, testów diagnostycznych i wyrobów medycznych o zastosowaniu terapeutycznym. Realizuje również badania kontraktowe dla firm farmaceutycznych i biotechnologicznych. Spółka planuje przeprowadzić emisję akcji i zadebiutować na rynku NewConnect.

Z Filipem Jeleniem, prezesem, współzałożycielem i głównym akcjonariuszem Pure Biologics, porozmawiamy o najważniejszych obszarach działalności spółki. Iloma platformami do generowania potencjalnych leków dysponuje firma? Nad jakimi najważniejszymi projektami pracuje? Który z nich ma największy potencjał komercyjny? Prezesa Jelenia zapytamy też o to, kiedy cząsteczki spółki trafią do badań klinicznych? Czy działalność Pure Biologics da się porównać do działalności jakieś innej firmy obecnej już na GPW?  Jakie wyniki osiąga spółka? Jakie kwoty dotacji pozyskała w ostatnich 2-3 latach? Porozmawiamy również o planowanym wejściu spółki na NewConnect. Jak dużo kapitału chce pozyskać firma? Na co zostaną przeznaczone pieniądze?

Rozmowa będzie transmitowana na parkiet.com oraz rp.pl, a po południu będzie dostępna w naszym kanale w serwisie YouTube.

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: parkiet.com

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz