Parkiet TV

Czy Polsce grozi wojna handlowa?

Gościem Grzegorza Siemionczyka w środowym programie "Prosto z parkietu" będzie Tomasz Starus, członek zarządu ds. oceny ryzyka w firmie ubezpieczeniowej Euler Hermes.
Foto: parkiet.com

Nasz gość odpowie na pytanie, czemu pomimo najlepszej od lat koniunktury w polskiej gospodarce przybywa niewypłacalnych firm? Czy ma to związek z uszczelnianiem systemu podatkowego? I czy jest to wyłącznie polski fenomen, czy też podobną tendencję widać w innych krajach.

Z Tomaszem Starusem porozmawiamy również o ryzyku wybuchu wojny handlowej w wyniku decyzji USA, aby mocno podnieść cła m.in. na stal. Jakie byłyby konsekwencje takiego konfliktu dla Polski?

Program na żywo rozpocznie się tradycyjnie o godz. 12 na www.parkiet.com oraz www.rp.pl. Po godz. 14 rozmowę będzie można obejrzeć na kanale Parkiet TV w serwisie YouTube.

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: parkiet.com

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz