Parkiet TV

Czy w przyszłym roku gospodarka spowolni?

Gościem środowego "Prosto z Parkietu" będzie Jakub Borowski, główny ekonomista banku Credit Agricole w Polsce.
Foto: parkiet.com

Borowski zaprezentuje swoje nowe prognozy dla polskiej gospodarki, opublikowane w poniedziałek. Wyjaśni, dlaczego po dwóch latach wzrostu polskiej gospodarki w tempie ponad 4 proc. rocznie, w 2019 r. można oczekiwać wyraźnego spowolnienia rozwoju.

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET.COM

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz