Parkiet TV

Rok 2018 rokiem hossy?

Gościem wtorkowego programu #PROSTOzPARKIETU będzie Jerzy Nikorowski, zastępca dyrektora BM Banku BGŻ BNP Paribas, z którym rozmawiać będziemy o tym co może się wydarzyć na GPW w 2018 r. Zapytamy go m.in.:
Foto: parkiet.com

Czy WIG20 wejdzie w nowym roku na wzrostową ścieżkę?

Które spółki mogą być motorem napędowym indeksu WIG20?

Co z mWIG40 i sWIG80? Czy lepsza koniunktura gospodarcza jest już w cenach małych i średnich firm?

Czy polski rynek ma szansę brylować na mapie Europy w tym roku?

Jak długo potrwa jeszcze hossa w Stanach Zjednoczonych?

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET.COM

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz