Parkiet TV

#PROSTOzBOISKA – Jak poradzą sobie Polacy na MŚ?

W Rosji ruszają dziś mistrzostwa świata w piłce nożnej. O godz. 12.20 specjalne wydanie programu #PROSTOzBOISKA. Gościem Przemysława Tychmanowicza będzie Mirosław Żukowski, szef działu sportowego Rzeczpospolitej. Porozmawiamy z nim m.in.:

Adam Nawałka oraz Robert Lewandowski

Foto: AFP

Jakie to mogą być mistrzostwa?

Czy największe gwiazdy rozbłysną pełnią blasku?

Kto ma największe szanse na mistrzostwo?

Jak na Mundialu wypadną Polacy? Czy mam szanse na wyjście z grupy?

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: parkiet.com

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz