Parkiet TV

Emisja akcji i co dalej?

Gościem Przemysława Tychmanowicza we wtorek w Parkiet TV będzie Konrad Kąkolewski, prezes firmy GetBack. Start o godz. 12.00. Zapytamy go m.in.:
Foto: parkiet.com

Dlaczego spółka chce przeprowadzić emisje akcji? Jak to się ma do ostatnich wypowiedzi jej przedstawicieli?

Czy możliwe jest, że na planowanych dwóch emisjach, się nie skończy?

Budowanie zaufania, a postawa GetBack.

Czy GetBack nie mógłby się dalej rozwijać bez emisji akcji?

GetBack, a traktowanie inwestorów indywidualnych.

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: parkiet.com

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz