Parkiet TV

Jak długo polska gospodarka może utrzymać ubiegłoroczne tempo rozwoju

Gościem Grzegorza Siemionczyka w środowym wydaniu „Prosto z parkietu” będzie Piotr Bujak, główny ekonomista PKO BP.
Foto: parkiet.com

Porozmawiamy o tym, jak długo polska gospodarka może utrzymać ubiegłoroczne tempo rozwoju.

Głównego ekonomistę PKO BP zapytamy też o to, kiedy przyśpieszający wzrost płac zacznie wyraźniej przekładać się na inflację? I jak zareaguje na to RPP?

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: parkiet.com

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz