Parkiet TV

Czy polskiej gospodarce grozi przegrzanie?

W środę o godz. 12 gościem programu "Prosto z Parkietu" będzie Piotr Kalisz, główny ekonomista banku Citi Handlowy

Grzegorz Siemionczyk, dziennikarz Gazety Giełdy i Inwestorów "Parkiet"

Foto: parkiet.com

Będziemy szukali odpowiedzi na pytanie, czy polskiej gospodarce, która na przełomie roku prawdopodobnie rozwijała się w tempie ponad 5 proc. rok do roku, grozi przegrzanie?

Punktem wyjścia do rozmowy będzie wstępny szacunek PKB w IV kwartale, który GUS opublikuje w środę o godz. 10.

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: parkiet.com

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz