Parkiet TV

Kiedy koniec hossy FAANG?

Gościem #PROSTOzPARKIETU w środę będzie Rafał Dobrowolski, zarządzający funduszem Tar Heel Capital Globalnej Innowacji FIZ.

Jan Morbiato, dziennikarz Gazety Giełdy i Inwestorów Parkiet

Foto: parkiet.com

W tegorocznej edycji rankingu „Zarządzający o zarządzających” Rafał Dobrowolski – odkrycie pierwszego zestawienia sprzed pięciu lat – awansował (jest jednym z ekspertów od akcji, których zarządzający funduszami z konkurencyjnych TFI, cenią najbardziej). Innowacyjność staje się kluczem do zarabiania na rynku kapitałowym? Sądząc po notowaniach spółek w USA, można odnieść wrażenie, że tradycyjne branże gospodarki poszły w odstawkę…

Czy jako ekspert od spółek innowacyjnych, Rafał Dobrowolski nie martwi się astronomicznymi notowaniami firm z grupy FAANG (Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google)? Innymi słowy – kiedy koniec hossy?

W 2017 r. Tar Heel Capital Globalnej Innowacji FIZ nie miał ani jednego miesiąca ze stratą – czy tak będzie i w tym roku?

W jakich obszarach działają spółki, które dziś są w portfelu funduszu?

 

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: parkiet.com

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz