Parkiet TV

Nowe projekty The Farm 51

Łukasz Rosiński, wiceprezes The Farm 51 Group, będzie gościem Dariusza Wieczorka w czwartkowym programie „Prosto z Parkietu”, który startuje o godz. 12.00.

Dariusz Wieczorek, dziennikarz Gazety Giełdy i Inwestorów Parkiet

Foto: parkiet.com

The Farm 51 Group tworzy zaawansowane gry wideo i aplikacje VR. Spółka zatrudnia ponad 100 osób. Od 2012 r. jest notowana na NewConnect, a jej kapitalizacja sięga około 43 mln zł.

Z wiceprezesem Łukaszem Rosiński porozmawiamy m.in. o tym jak sprzedaje się gra "Get Even"  i kiedy zacznie na siebie zarabiać?  Zapytamy o to jak przebiegają prace nad flagową grą „World War 3"? Kiedy można spodziewać się jej premiery i jaki ma potencjał sprzedażowy? Nad jakimi nowymi projektami z segmentu rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości pracuje grupa? Ilu nabywców znalazła aplikacja Chernobyl VR Project? Ile firma otrzymała dofinansowania z NCBR?  Skąd weźmie pieniądze na wkład własny? Czy rozważa przejście z NewConnect na rynek główny GPW? Kiedy zacznie wykazywać zyski?

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: parkiet.com

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz