Parkiet TV

Rynek funduszy inwestycyjnych u progu epokowych zmian?

Gościem #PROSTOzPARKIETU we wtorek będzie Michał Duniec, prezes Analiz Online, spółki, która może zrewolucjonizować sprzedaż funduszy inwestycyjnych przez internet.

Jan Morbiato

Foto: parkiet.com

Witryna kupfundsz.pl już działa – kiedy faktycznie będzie można za jej pośrednictwem inwestować w fundusze inwestycyjne?

Czym kanał direct Analiz Online będzie się różnił od innych tego typu stron internetowych, już działających na polskim rynku?

Jaki udział ma dziś sprzedaż internetowa w napływach netto do funduszy? Jaki może mieć za 10 lat?

Na przyszły rok zaplanowano przebudowę serwisu analizy.pl – na czym będą polegać zmiany? Ilu jest unikalnych użytkowników portalu analizy.pl w tej chwili? Jaka jest liczba odsłon?

Rynek funduszy inwestycyjnych u progu epokowych zmian? Pracownicze Plany Kapitałowe, MiFID II, internet…

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: parkiet.tv

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz